Naštvaný Sergio Ramos v rozhovore poriadne naložil Salahovi aj Kariusovi

Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos má zrejme už dosť negatívnych komentárov na jeho osobu po predčasnom odstúpení útočníka FC Liverpool Mohameda Salaha z finálového duelu futbalovej Ligy majstrov v Kyjeve ako aj za obvinenia, že spôsobil otras mozgu a chyby brankára Liverpoolu Lorisa Kariusa.

Teraz sa Ramos poriadne tvrdo obul do hráčov Liverpoolu v rozhovore pre španielsky denník AS: „Všetko sa to neúmerne nafúklo, preto musím niečo povedať. Salah ma chytil za rameno ako prvý a ja som padal do opačnej strany. On si potom po dopade na zem chytil druhé rameno a ľudia tvrdia, že to bolo z mojej strany ako džudo…,“ prezradil svoj pohľad zadák Realu.

„Skontaktoval som sa s ním prostredníctvom SMS a má sa dobre. Ak by si nechal pichnúť injekciu, mohol odohrať druhý polčas. Ja som to tak neraz urobil, keď to bolo potrebné,“ doplnil na vysvetlenie Ramos.

Na adresu brankára Kariusa povedal: „Brankár tvrdí, že sa mu to stalo po kontakte so mnou? Potom už len chýba, aby Roberto Firmino odhalil, že dostal chrípku, lebo na neho spadla kvapka môjho potu. Neviem, prečo takto mnohí ľudia reagujú. Možno preto že sme Real Madrid a víťazíme častejšie ako tí ostatní!“

https://www.youtube.com/watch?v=T9aEIHbKXbI